שווקים

בטוקיו ישנה מסורת ארוכת שנים של שווקים תוססים והמגוון הוא אין סופי: שווקים חקלאיים, שווקי עתיקות, שווקי פשפשים, וגם חנויות שעברו מדור לדור. חווית השיטוט בשוק, המגע עם המוצרים שעל גבי הדוכנים והערב רב של ההמון, היא חוויה יוצאת מן הכלל. בתכנון המסלול נמליץ לכם על ביקור באחד השווקים לפי תחומי העניין שלכם. אלו מספר דוגמאות לשווקים:

אַמֶיוֹקוֹ (Ameyoko)
שִימוֹקִיטַזַבַה (shimokitazawa)
גִ'יאוֹגַאוֹקַה  (Jiyugaoka)

OUR NEW PLACE

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. Let your users get to know you.

בתקופה שלאחר המלחמה שימש השוק כשוק השחור הגדול ביותר למוצרים אמריקאים. עד היום זה משקף באופן מושלם את הרוח השוררת כאן, ערב רב של מוצרים זה לזצד זה ללא קשר בניהם: תמנון מיובש, כרטיסי טלפון בינלאומיים, בגדים ואפילו שעוני רולקס מקוריים,  האזור משמר את אווירת  העיר כפי שהייתה מאז התקופה שלאחר המלחמה.
עם אווירה בוהמית ואווירה נינוחה, עם בתי קפה רבים בסגנון היפסטרי, מסלולים מלאים באופנה שנייה וינטג', במסעדות, בחנויות מוזיקליות ובמוזיקה חיה.
השכונה המכונה לעתים קרובות על ידי המקומיים "מקום מסוגנן ומתוחכם", באזור ריכוז של בוטיקים ובתי קפה אופנתיים, רחובות עם שבילים צרים שגורמים לך להרגיש כאילו אתה בעולם מקביל לרחובות של ערים אופנתיות ביותר של אירופה - ובכל זאת, היא משלבת מגע יפני אותנטי.
 חיפוש המלון המתאים

לאחר שהתאמתם מסלול והזמנתם טיסות, הגיע הזמן לבדוק ולהשוות מלונות! אנו יודעות כי בחירת מלונות מוצלחים חשובה מאד להצלחת החופשה .

אספנו עבורכם את מיטב המלונות שהמליצו המטיילים.

הטיול החלומי ליפן במרחק שיחה מכם
אזור ללקוחותינו
יפן למטייל העצמאי
  • יפן למטייל העצמאי
052-4801028 
054-7105171
מסלולים לילדים
שווקים ואוכל
מסלולים מומלצים

Bella.Copyz   עיצוב אתרים ע״י Wix