מסלולים בסביבות קיוטו

טיולי טבע

​קיבוני וקורמה (Kurama וKibune) הם שני כפרים קטנים ציוריים בהרים, נסיעה של 30 דקות נסיעה בנוף יפיפה. בטיול זה, הולכים מ Kurama אל Kibune דרך מקדש Kurama-dera הממוקם על ההר בין שני הכפרים. המסלול נותן תחושה של עולם אחר לחלוטין לאחר זמן רב בין ניאון ובטון של העיר.

 

תחילת הטיול, ברכבת של איזן (Eizan Line train) שיוצאת  מתחנת דמאצ'יאנגאג'י (Demachiyanagi Station) בקיוטו  בסוף הטיול, עולים על אותה הרכבת בתחנת Kibune-guchi ולחזור עד לתחנת המקור בקיוטו. האטרקציה העיקרית היא מקדש קורומה דרה ( Kurama-dera) מקדש ההר עם נוף נהדר המשולב עם הליכה בשבילי ההר אל הכפר Kibune.

נארה (Nara)

נמצאת כשעה נסיעה ברכבת מקיוטו הייתה הבירה הקבועה הראשונה של יפן והוקמה בשנת 710 .

כשהשפעה והשאיפות הפוליטיות של המנזרים הבודהיסטיים הגדולים של העיר גדלו והפכו לאיום רציני על הממשלה היא הועברה משם עד שלבסוף הועברה לקיוטו.

 

זו עיר קטנה שוקקת חיים ומלאה באתרים היסטוריים הממוקמים בפארק מהעתיקים ביותר במדינה.  הפארק ידוע ביופיו הטבעי, כמו גם בחשיבותו התרבותית, אוכלוסיית הצבאים של הפארק היא אחת מסימניו הבולטים, צבי הפארק נחשבים קדושים, זה ביתם של מעל 1,200 צבאיים,  הם משוטטים בחופשיות בפארק ובמקדשים הסמוכים.​

 

סביבת קיוטו מציעה  שפע אתרים מעניינים המתאימים למסלול יומי מחוץ לעיר, בינהם אתרי טבע מסורת ועוד. כמו כן הקירבה שלה לעיר אוסקה מאפשרתשילוב של  טיול יומי או בילוי ערב בעיר הגדולה. אנו ממליצות למטייל העצמאי לשלב בטיול יום אחד מחוץ לקיוטו.

סביבת קיוטו מציעה  שפע אתרים מעניינים המתאימים למסלול יומי מחוץ לעיר הכוללים אתרי טבע, מקדשים, גנים, מסורת ועוד. כמו כן הקירבה שלה לעיר אוסקה מאפשרת שילוב של  טיול יומי או בילוי לילי בעיר הגדולה. אנו ממליצות למטייל העצמאי לשלב בטיול יום אחד מחוץ לקיוטו.

טיולי טבע

​קיבוני וקורמה Kurama וKibune הם שני כפרים ציוריים קטנים בהרים, במרחק נסיעה של 30 דקות ברכבת דרך נוף יפהפה. בטיול זה, הולכים מ-Kurama אל Kibune דרך מקדש Kurama dera הממוקם על ההר בין שני הכפרים. המסלול מעניק תחושה של עולם ישן, שונה לחלוטין מאווירת העיר המודרנית.

 

תחילת הטיול ברכבת של איזן Eizan Line train שיוצאת מתחנת דמאצ'יאנגאג'י Demachiyanagi Station בקיוטו. בסוף הטיול עולים על אותה הרכבת בתחנת Kibune guchi וחוזרים לתחנת המקור בקיוטו. האטרקציה העיקרית במסלול היא מקדש קורומה דרה Kurama dera, מקדש ההר בעל נוף נהדר, משולב עם הליכה בשבילי ההר אל הכפר Kibune.

נארה (Nara)

נארה נמצאת במרחק כשעה נסיעה ברכבת מקיוטו. העיר הוקמה בשנת 710 ושימשה כעיר הבירה הקבועה הראשונה של יפן. כשההשפעה והשאיפות הפוליטיות של המנזרים הבודהיסטיים הגדולים של העיר גדלו והפכו לאיום רציני על הממשלה, הבירה הועברה משם עד שהועברה לקיוטו.

 

זו עיר קטנה שוקקת חיים ומלאה באתרים היסטוריים הממוקמים בפארק מהעתיקים ביותר במדינה.  הפארק ידוע ביופיו הטבעי, כמו גם בחשיבותו התרבותית, ואוכלוסיית הצבאים של הפארק היא אחת מסימניו הבולטים. צבאי הפארק נחשבים קדושים וזהו ביתם של מעל 1,200 צבאים, המשוטטים בחופשיות בפארק ובמקדשים הסמוכים.​

 

אוסקה Osaka  

אוסקה היא עיר מלאת חיים ותוססת המציעה מגוון בילויים וחיי לילה הן לזוגות והן למשפחות. זוהי עיר מודרנית משגעת ומוצפת באתרים מכל הסוגים: מרכזי קניות עצומים מודרניים לצד מסורתיים, סצנת אוכל מגוונת ומדהימה, שפע אטרקציות לכל המשפחה, ובכלל - אווירה מיוחדת ושונה מטוקיו. בתכנון הטיול מומלץ לשלב לפחות יום אחד שלם בעיר. 


העיר מחולקת לחמישה אזורים עיקריים ובכל אחד מהם שפע אתרים ואטרקציות.
טירת אוסקה Osaka Castel - אזור טירת אוסקה הוא לב התיירות של העיר. מומלץ לבקר באזור בשעות אחר הצהרים והערב, כשיש במקום מופע אור קולי ייחודי.


Tenjimbashi suji Shopping Street - מתחם קניות מקורה באורך של 2.6  ק״מ. זהו המתחם הקניות המקורה הגדול ביותר ביפן שנראה אינסופי ובו חנויות רטרו, מסעדות ובתי קפה.


נאמבה Namba - השכונה נחשבת לפנינה גסטרונומית ובה אוירה צעירה עם הרבה Izakaya (פאבים בסגנון יפני) האזור חי וגועש בשעות הערב, והלילה בו הופך ליום. מרוב אורות הניאון המהבהבים העיר נראית כאילו היא לא ישנה. 


אזור מינאמי Minami הוא האזור האטרקטיבי השני בגודלו אחרי Kita/Umeda. הוא נחשב למרכז הקניות והאוכל של אוסקה. המקום מאוד צבעוני ומלא חיים עם אורות ניאון רבים. מומלץ למשפחות ולצעירים ברוחם.

 
אוסקה אקווריום Kaiyukan - מיכל האקווריום מהגדולים בעולם.


יוניברסל יפן - נפתח בשנת 2001 ומושך אליו מבקרים מכל רחבי הארץ והעולם. המופעים כוללים חזרה לעתיד, הרפתקאות ET, מלתעות, פארק היורה, הנסיעה, ושליחות קטלנית.

 

 חיפוש המלון המתאים בסביבות קיוטו

לאחר שהתאמתם מסלול והזמנתם טיסות, הגיע הזמן לבדוק ולהשוות מלונות! אנו יודעות כי בחירת מלונות מוצלחים חשובה מאד להצלחת החופשה .

אספנו עבורכם את מיטב המלונות שהמליצו המטיילים.

הטיול החלומי ליפן במרחק שיחה מכם
אזור ללקוחותינו
יפן למטייל העצמאי
  • יפן למטייל העצמאי
052-4801028 
054-7105171
מסלולים לילדים
שווקים ואוכל
מסלולים מומלצים

Bella.Copyz   עיצוב אתרים ע״י Wix